09.08.2026
Blue Red Green

ДПІ у м. Краматорську підтримує зворотній зв'язок з громадянами та платниками податків

З початку 2015 року до ДПІ у м. Краматорську  надійшло 23 письмових звернення від громадян, що на чверть менше, ніж минулого року.

Найчастіше дописувачів цікавили питання проведення контрольно-перевірочної роботи (43,5 %). На другому місці – отримання податкової консультації з податку на доходи фізичних осіб (22 %). За результатами розгляду звернень заявники  отримали вичерпні відповіді.

Також, відповідно до ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» до ДПІ надійшло 4 запити на публічну інформацію. Питання, з якими звертались запитувачі, були різноманітними: наявність податкового боргу платника, подання звітності в електронному вигляді, надання акту звірки щодо сум сплачених податків тощо. Кожен запит ретельно розглянутий, та за наявності законних підстав запитувачам надано необхідну інформацію із дотриманням передбаченого законом терміну.

ДПІ у м. Краматорську

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

  • Ха

  • Тренды

  • Знания

  • Эмоции

  • Техно

  Хорошая была газета)))

  Поиск